Zespół CloudToken

O zespole Cloudtoken - Ronald Aai, Matthew Suen i Sheng Zhao

Twórcy portfela CloudToken

Projekt CloudToken został stworzony przy współpracy kilku zespołów. Cała architektura portfela została zaprojektowana przez zespół BitBeta, którego dyrektorem technicznym jest Ronald Aai.

World Blockchain Forum (WBF), którego założycielem jest Zhao Sheng, odpowiedzialny jest natomiast za stronę marketingową i medialną projektu.

Jest jeszcze zespół CloudToken odpowiedzialny za dokonywane operacje zarejestrowany oficjalnie w Australii jako CLOUD TECHNOLOGY & INVESTMENTS PTY LTD.

 

 

Ronald Aai

Ronald Aai jest dyrektorem technicznym (CTO) projektu CloudToken. Odpowiedzialny jest za prawidłowe działanie mobilnej aplikacji portfela.

Sylwetka Ronalda Aii

Ronald jest przedsiębiorcą od dwudziestu pięciu lat. W swojej wczesnej karierze z powodzeniem zbudował kilka firm internetowych i rozwija nowe technologie dla mediów społecznościowych, płatności, portfeli mobilnych, telefonów komórkowych, systemów telekomunikacyjnych, gier oraz technologii blockchain, tworzy patenty. Wraz ze swoim zespołem zbudował system BitBeta (BBS), który jest rozproszoną technologią czwartej generacji (DLT: Distributed Ledger Technology).

Ronald urodził się w Malezji w 1977 roku i jest Chińczykiem. Już jako 5-latek pod opieką swego ojca rozpoczął przygodę z programowaniem. Gdy miał zaledwie 15 lat, kiedy komputery stacjonarne dopiero zyskiwały na popularności, został zaproszony do napisania pierwszej wersji oprogramowania antywirusowego dla systemu DOS. Gdy miał 19 lat w ciągu 6 miesięcy opracował internetowy system serwisów społecznościowych, który osiągnął 350,000 tysięcy członków w krótkim czasie. System ten został następnie sprzedany malezyjskiej spółce.

Kariera Ronalda rozwijała się dalej. Został on zatrudniony przez agencję techniczną współpracującą z malezyjskim ministerstwem obrony (MINDEF) celem opracowania systemu planowania zasobów przedsiębiorstwa (ERP -Enterprise Resource Planning) opartego na UNSPSC (The United Nations Standard Products and Services Code). Jednocześnie kierował on zespołem kilkudziesięciu osób w celu opracowania systemu planowania zasobów materiałowych (MRP) w firmie Perodua w Malezji, która jest producentem samochodów.

Początkiem XXI wieku znajomość urządzeń mobilnych doprowadziły Ronalda do Argentyny i Korei Południowej oraz do najlepszych inżynierów oprogramowania w firmach Samsung, Sewon i LG, gdzie mógł zapoznać się z badaniami wewnętrznymi gdy smartfon nie był jeszcze na rynku. Kilka lat później pracował z duńskimi inżynierami nad rozwojem chipsetów dla firm Skyworks, Sagem i Wavecom. W 2003 r. Pełnił funkcję dyrektora ds. Technologii odpowiedzialnego za projektowanie oprogramowania i sprzętu dla dużego producenta telefonów komórkowych w Shenzhen w Chinach i wprowadził ponad 20 szablonów w ciągu jednego roku dla takich producentów telefonów komórkowych jak Sony i Motorola. Młody sukces nie spowolnił młodego technologa.

W 2004 roku założył własną firmę produkującą smartfony i oprogramowanie Maxitech. Maxitech zdobył dziesiątki nagród w Stanach Zjednoczonych i Azji za wybitne osiągnięcia w dziedzinie technologii. Wreszcie, firma przyciągnęła ponad 50 milionów użytkowników do korzystania z wirtualnej platformy konsoli do gier, która została ostatecznie przejęta przez spółkę Corous360 Pte Ltd z siedzibą w Singapurze.

W 2017 r. w Singapurze Ronald i jego zespół utworzyli firmę skupioną na technologii mobilnej (fintech) - fundację Bit Beta Pte Ltd. Niedługo potem zespół ten został poproszony o zbudowanie platformy opartej na technologii blockchain dla urządzenia mobilnego. Aby w pełni wykorzystać potencjalne możliwości obliczeniowe i sieciowe urządzeń mobilnych, Ronald i jego zespół opracowali pierwszą w pełni rozproszoną technologię ledger AURAE ((Adaptive Unified Reputation Algorithm (Evolved) - DLT). Zespół był też pionierem protokołów pamięci SHOUT ( Simple Heuristic Object UDP Transfer protocol) i SWARM, z których oba są kluczowymi technologiami wykorzystywanymi w czwartej generacji Blockchain Bit Beta System (BBS).

System Bit Beta (BBS) jest rewolucyjną technologią blokową opartą na czwartej generacji (DLT), współdzieloną przez wszystkich uczestników sieci. To jedyna na świecie ultraszybka sieć blockchain przeznaczona dla urządzeń mobilnych (smartfonów, urządzeń IOT itp.). Siedziba BitBeta to 88 South Bridge Road w Singapurze, z biurami operacyjnymi w Malezji, Szanghaju i Shenzhen w Chinach.

 

Jak zarabiamy w CloudToken?

Obecnie uruchomiony jest jeden projekt o nazwie Jarvis BOT. Przekazując środki pod tego bota generuje on nam dzienne naliczenia na sumarycznym poziomie od 6 do 12% miesięcznie. Dochód ten generowany jest dzięki stosowanej strategii VAROOM filtrowanej przez wskaźniki analizy technicznej takie jak macd, ema czy dema oraz inteligentnemu arbitrażowi trójkątnemu.
JARVIS AI wykorzystuje więc VAROOM do analizy przeszłych i bieżących ruchów głównych kryptowalut na 10 głównych giełdach.

Naliczenia otrzymujemy w postaci tokena CTO. Kiedy wartość tego tokena rośnie, to również zarabiamy dodatkowo. Wartość tokena rośnie proporcjonalnie do wzrostu ilości tokenów będących w posiadaniu wszystkich użytkowników. Token ten może być w każdej chwili wymieniony na ETH i wypłacony.